Асоціація

03.10.2019 року Асоціація «Дніпровський Банківський Союз» відзначає 25-річчя своєї діяльності. На зорі становлення української банківської системи 20 фінансових установ, що працювали на території міста і області, об’єднали свої зусилля для того, щоб сприяти розвитку банківської системи в своєму регіоні та в Україні в цілому. У багаторічній історії становлення банківського сектору та спільноти регіону, їх активний розвиток та створення потужного фундаменту фінансової системи Дніпропетровщини, асоціація завжди відображала потреби банківського бізнесу та була запорукою надійної підтримки для її учасників.

На сьогодні асоціація об’єднує 12 банківських установ трьох регіонів України, серед них 7 банків-юридичних осіб, основні обласні дирекції й регіональні управління крупних банків, філії банків інших міст. Учасниками асоціації також є підприємство по виготовленню та обслуговуванню банківського обладнання ПП КП «Дніпропетровський центр технічного сервісу» та консалтингова група ТОВ АФ «КАУПЕРВУД». Колективним учасником асоціації є Дніпропетровське територіальне відділення Асоціації платників податків України.

Сьогодні, у часи політичних, економічних та ідеологічних потрясінь, учасники асоціації демонструють єдність та небайдужість до майбутнього нашої держави та її громадян. Діють окремі та загальні соціальні програми, направлені на підтримку фінансової безпеки та благополуччя клієнтів банків-учасників АДБС. Основою моральності у банківському бізнесі для нас є Хартія корпоративної етики банківських працівників та установ-учасників Асоціації «Дніпровський Банківський Союз», в якій викладені основні загальноприйняті принципи етики та моральності на ринку банківських послуг.

Для вирішення спорів з 2005 року на базі асоціації засновано постійно діючий третейський суд, який діє на основі Закону України «Про третейські суди», Положення про Постійно діючий Третейський суд при Асоціації «Дніпровський Банківський Союз» та Регламенту Постійно діючого Третейського суду при Асоціації «Дніпровський Банківський Союз». Судді п.д. Третейського суду при АДБС відповідають вимогам ст. 18 Закону України «Про третейські суди». Список суддів та усі зміни до нього реєструються у Головному управлінні Міністерства юстиції України в Дніпропетровській області. Усі судді третейського суду, окрім профільної освіти та досвіду, мають банківські знання та досвід роботи із банківськими продуктами, що забезпечую компетентний розгляд справ.

Запорукою стабільності та добробуту наших учасників — є впевненість у надійній підтримці та компетентній допомозі профільного об’єднання на всіх рівнях.

Рада Асоціації «Дніпровський Банківський Союз» виражає велику вдячність своїм учасникам за довгі роки плідної співпраці та професійної роботи на банківському ринку та запрошує нових учасників до лав найбільшої регіональної банківської асоціації.