Для сторін третейського розгляду

До уваги учасників третейського розгляду! 

Із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби
 Сovid-19,  учасники справ допускаються до судового засідання тільки у засобах індивідуального захисту
 (гумових рукавичках та  респіраторі або масці).

Просимо дотримуватися безпечної дистанції, та не наражати на небезпеку оточуючих.

Будьте здорові!

 

Щодо третейського розгляду під час дії карантину

Постійно діючий третейський суд при АДБС продовжує здійснювати свою діяльність.

Ураховуючи ситуацію, що склалася, та запровадження Кабінетом Міністрів України профілактичних заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусу COVID-19 в Україні, рекомендуємо сторонам третейського розгляду:

  • утриматись від особистої участі у судових засіданнях Третейського суду;
  • надсилати документи по справі у електронній формі на електронні адреси 21926476@mail.gov.ua та pdts.adbs@gmail.com у порядку, передбаченому статтею 19 Регламенту ПДТС при АДБС

(19.6. Сторони можуть надсилати документи та інші письмові матеріали у формі електронного документу на офіційну електронну адресу АДБС 21926476@mail.gov.ua. Електронні документи, надіслані на електронну адресу Третейського суду, мають бути засвідчені кваліфікованим електронним підписом сторони відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги».

19.7. Сторони можуть надсилати скан-копії заяв та клопотань з процесуальних питань на офіційну електронну адресу Третейського суду ts.adbs@gmail.com. Заява чи клопотання вважається поданим до Третейського суду у день надходження електронного листа на офіційну електронну адресу Третейського суду у разі, якщо протягом десяти днів з дня надходження електронного листа до Третейського суду надійде оригінал заяви чи клопотання у паперовій формі.)

З метою протидії поширенню в Україні коронавірусу COVID – 19, просимо з розумінням поставитися до впроваджених заходів та звертаємо увагу на те, що судді Третейського суду продовжують виконувати свої обов’язки навіть в умовах гострої небезпеки зараження коронавірусом COVID-19.

Бажаємо здоров’я!