Вітаємо з Днем банківського працівника!

20 Май 2020

До уваги сторін третейського розгляду!

17 Март 2020

Постійно діючий третейський суд при АДБС продовжує здійснювати свою діяльність.

Ураховуючи ситуацію, що склалася, та запровадження Кабінетом Міністрів України профілактичних заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусу COVID-19 в Україні, рекомендуємо сторонам третейського розгляду:

  • утриматись від особистої участі у судових засіданнях Третейського суду;
  • надсилати документи по справі у електронній формі на електронні адреси 21926476@mail.gov.ua та ts.adbs@gmail.com у порядку, передбаченому статтею 19 Регламенту ПДТС при АДБС

(19.6. Сторони можуть надсилати документи та інші письмові матеріали у формі електронного документу на офіційну електронну адресу АДБС 21926476@mail.gov.ua. Електронні документи, надіслані на електронну адресу Третейського суду, мають бути засвідчені кваліфікованим електронним підписом сторони відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги».

19.7. Сторони можуть надсилати скан-копії заяв та клопотань з процесуальних питань на офіційну електронну адресу Третейського суду ts.adbs@gmail.com. Заява чи клопотання вважається поданим до Третейського суду у день надходження електронного листа на офіційну електронну адресу Третейського суду у разі, якщо протягом десяти днів з дня надходження електронного листа до Третейського суду надійде оригінал заяви чи клопотання у паперовій формі.)

З метою протидії поширенню в Україні коронавірусу COVID – 19, просимо з розумінням поставитися до впроваджених заходів та звертаємо увагу на те, що судді Третейського суду продовжують виконувати свої обов’язки навіть в умовах гострої небезпеки зараження коронавірусом COVID-19.

Бажаємо здоров’я!

Підготовка пропозиції щодо змін до законодавства

10 Октябрь 2019

Підготовлено, затверджено та направлено керівникам АУБ, НАБУ та Комітету Верховної ради України з питань фінансів, митної та податкової політики обґрунтування та пропозиції щодо змін до законодавства, а саме, зниження мінімального рівня статутного капіталу банків України до 200 млн. грн.

 

 

 

 

 

 

 

Урочисте відкриття експозиції  «Валюти світу»

10 Октябрь 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Квест ПриватБанку

13 Сентябрь 2019

Квест ПриватБанку «Один день із життя ТОПового студента»

 

 

 

 

 

 

 

 

Участь у міському заході «Місто професій»

4 Август 2019

Ознайомлення школярів із професією банкіра участь у міському заході «Місто професій» із партнером АТ “АБ Радабанк”

Лекцій із залученням фахівців банківських установ

17 Июль 2019

Проведення 12 лекцій із залученням фахівців банківських установ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Економічний лекторій інформаційних днів Національного банку України в регіонах «Економічний експрес»

6 Июнь 2019

Викладачі та студенти фінансового факультету прийняли участь у роботі економічного лекторію інформаційних днів Національного банку України в регіонах «Економічний експрес» та отримали подяку за активну участь від НБУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обговорення проблемних питань у діяльності банків

21 Май 2019

Обговорення проблемних питань у діяльності банків, проектів нормативних документів, підготовка аналітичних висновків про перспективи їх впровадження

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лекція директора Департаменту фінансової стабільності Національного банку України

19 Май 2019

Лекція директора Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Ваврищука Віталія Васильовича “Тенденції банківського сектору, наближення банківського регулювання в Україні до стандартів ЄС”. Доповідь заступника директора НАБУ Глінського Дмитра Геннадійовича “Digital-країна: банківські тренди в епоху FinTech”. Підписання Меморандуму про співпрацю з НАБУ.